Sabitfikir
Künye | Yazarlar | Giriş Yap


Yekta Kopan'la Sözünü Sakınmadan (Video)


SabitFikir ve İstanbul Modern işbirliğiyle düzenlenen Sözünü Sakınmadan etkinliklerinin sonuncusu, 6 Eylül tarihinde Yekta Kopan'la gerçekleşti.

 

 

 

 

 
Toplam oy: 1271

Yorumlar

Yorum Gönder


izleyicilerden gelen sorular ne kadar zayıf! Sanki yoldan toplamışlar. Ben oradaki yazar olsam, ciddi hayal kırıklığına uğrardım. Yazık

45%
55%

Sözünü sakınmadan'ın tüm videolarını takip eder, izlerim şu kamera ve ses olayına bir çözüm bulamadılar birkaç videonun dışında hepsi berbat lütfen şu videoların kalitesini artık düzeltin.

46%
54%

Baştan sona sesle ilgili hiç bir problem yaşamadan izledim, anlamadım açıkçası eleştirileri.
Yekta Kopan'ın Bilge Karasu ile karşılaşmak için yaptıklarını dinleyince, bu toplantıların ve onları burada rahatça izlemenin önemini bir daha düşünmeli. Teşekkürler.

42%
58%

Beyler, ses hakikaten pek iyi değil, ama sesberbatsenbuişibırakçı arkadaşa da sinirlenmekten kendimi alamadım. Haksızlık ediyor. Hiç fena bir iş yapmıyorsunuz. Bırakmayan bu söyleşileri, huysuz arkadaş da dahil pek çoğumuz beğenerek izliyoruz.

38%
62%

 

 

Merhabalar,

Video duraklama sorunu çözüldü sanırız ki. Ancak ses için yapabileceğimiz bir şey ne yazık ki yok.

Sevgiler,

 

 

 

 

39%
61%

Valla yine ses berbat, siz bu isleri yapmayin beyler. Hem yazarlara hem bize karsi bir hakaret. Bu teknigi bilmiyorsunuz o hamurla ne diye bu ise soyunuyorsunuz ki?

39%
61%

her şey iyi hoş ama keşke şu video duraklamadan yürütülebilse..

44%
56%

Yeni yorum gönder

Kulis

Bir Rüya Gibi Dağılacak Olan Hokkabazlar Dünyasında Yaşıyoruz

ŞahaneBirKitap

Kaan Burak Şen, yavaştan genç yazar olarak anılmanın sonuna doğru geliyor; Mutlu Kemikler üçüncü kitabı… Kafası bir hayli tuhaf. Şimdilerde bir roman yazdığı da söyleniyor, fakat öncesinde belirtmekte fayda var: Mutlu Kemikler öykü derlemesi henüz çıktı, pek başka bir kitaba benzetilecek bir havası da yok bu kitabın.

Editörden

Tıp ve edebiyat ilişkisi, tıbbın insanla olan ilişkisi gibi tarih boyunca şekil değiştirmiş, her dönem yeni yaklaşımlarla genişlemiştir. Tıbbın tarihi, insan acılarının da tarihidir aslında. Edebiyatın içinde kapladığı yer, diğer bilim dallarından hep daha büyük olmuştur tıbbın.