Sabitfikir
Künye | Yazarlar | Giriş Yap

			


Büyük Selçuklular
Toplam oy: 15

Çağrı Bey ve Sultan Alparslan hakkında yayımladığı monografileri okurun dikkatini çekip beğenisini kazanan ve Selçuklu tarihi dendiğinde genç kuşaktan artık akla ilk gelen akademisyenlerden olan Cihan Piyadeoğlu, şimdi de bir bütün halinde Selçuklu İmparatorluğu’nu ele aldığı çalışması ile raflarda. Kronik etiketiyle çıkan kitap benzer çalışmalardan ortaya son çıkan bilgi ve belgelerin değerlendirilmesi ile herkes tarafından anlaşılabilecek romansı anlatımı ile ayrışıyor.

BÜYÜK SELÇUKLULAR
Cihan Piyadeoğlu
KRONIK KITAP


Bu kitabı idefix'ten sayın alın

Yorumlar

Yorum Gönder

Kulis

Mİm Kemâl Öke: ''Engelin Hakikati ‘İçimiz’dekidir. Nefsimiz!''

ŞahaneBirKitap

Reenkarnasyon, tarih boyunca birçok coğrafyada bazı farklılaşmalarla olsa da kendisine yer buldu. Dilimize de ruh göçü adıyla aktarılan bu kavram, ruhun bir bedenden diğerine geçerek varlığını sürdürdüğüne dair bir inanç.

Editörden

“Ev ki ayrıntıdır. Susmalar, küçük sevinçler, küçük acılar, küçük konuşmalar, küçük yalnızlıklar...Hepsi hepsi.” Tüm dünyayı eve sığdırmaya çalıştığımız şu günlerde İlhan Berk’in evle ilgili metnine bile küçük şeyleri konu etmesi o kadar güzel ki. Siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama bana göre de evle ilgili olan her şey “küçük”tür.