Sabitfikir
Künye | Yazarlar | Giriş Yap

			


Serseri VE Kopukların Göğe Yükselişi
Toplam oy: 7

Serseri ve Kopukların Göğe Yükselişi, dünya edebiyatının klasiklerinden biri kabul edilen, yazar Elizabeth Smart’ın şair George Baker’a duyduğu tutkulu aşkın öyküsü olan Merkez İstasyonu’nda Oturup Ağladım kitabından 30 yılı aşkın süre sonra yazılan bir devam romanı; yazarın kendi başına çektiği çilenin, aşkın sonrasının anlatımı… Tıpkı ilk kitap gibi Serseri ve Kopukların Göğe Yükselişi de şiirsel düzyazı türünün benzersiz bir örneği…

SERSERİ VE KOPUKLARIN GÖĞE YÜKSELİŞİ
Elizabeth Smart
ÇEV: Alev Bulut
SÖZCÜKLER


Bu kitabı idefix'ten sayın alın

Yorumlar

Yorum Gönder

Kulis

Yunus Emre Tozal: Chicago’nun kütüphaneleri

ŞahaneBirKitap

Prof. Dr. Yaşar Çoruhlu’nun Türk Sanatında Hayvan Sembolizmi Ötüken Neşriyat tarafından yayımlanan 3. baskısıyla okurlarla buluştu. Bu baskıyı öncekilerinden ayıran en önemli fark, bu kez eserin iki cilt halinde ve genişletilmiş şekliyle yayınlanması. Uzun süre alanındaki tek kaynak olan bu kitap tartışmasız biçimde hâlâ alanındaki en önemli eser olma özelliğini koruyor.

 

Editörden

Nobel en prestijli ödüllerden biri olarak biliniyor. Özellikle “Edebiyat” ödülleri her zaman yeni tartışmalara gebe. Nobel’i alan yazarlar kadar, aday gösterilip alamayan yazarlar da bu tartışmanın konusu. Hakkında bir borsa bile var biliyorsunuz.