Sabitfikir
Künye | Yazarlar | Giriş Yap


Yekta Kopan'la Sözünü Sakınmadan (Video)


SabitFikir ve İstanbul Modern işbirliğiyle düzenlenen Sözünü Sakınmadan etkinliklerinin sonuncusu, 6 Eylül tarihinde Yekta Kopan'la gerçekleşti.

 

 

 

 

 
Toplam oy: 963

Yorumlar

Yorum Gönder


izleyicilerden gelen sorular ne kadar zayıf! Sanki yoldan toplamışlar. Ben oradaki yazar olsam, ciddi hayal kırıklığına uğrardım. Yazık

42%
58%

Sözünü sakınmadan'ın tüm videolarını takip eder, izlerim şu kamera ve ses olayına bir çözüm bulamadılar birkaç videonun dışında hepsi berbat lütfen şu videoların kalitesini artık düzeltin.

52%
48%

Baştan sona sesle ilgili hiç bir problem yaşamadan izledim, anlamadım açıkçası eleştirileri.
Yekta Kopan'ın Bilge Karasu ile karşılaşmak için yaptıklarını dinleyince, bu toplantıların ve onları burada rahatça izlemenin önemini bir daha düşünmeli. Teşekkürler.

43%
57%

Beyler, ses hakikaten pek iyi değil, ama sesberbatsenbuişibırakçı arkadaşa da sinirlenmekten kendimi alamadım. Haksızlık ediyor. Hiç fena bir iş yapmıyorsunuz. Bırakmayan bu söyleşileri, huysuz arkadaş da dahil pek çoğumuz beğenerek izliyoruz.

45%
55%

 

 

Merhabalar,

Video duraklama sorunu çözüldü sanırız ki. Ancak ses için yapabileceğimiz bir şey ne yazık ki yok.

Sevgiler,

 

 

 

 

42%
58%

Valla yine ses berbat, siz bu isleri yapmayin beyler. Hem yazarlara hem bize karsi bir hakaret. Bu teknigi bilmiyorsunuz o hamurla ne diye bu ise soyunuyorsunuz ki?

39%
61%

her şey iyi hoş ama keşke şu video duraklamadan yürütülebilse..

43%
57%

Yeni yorum gönder

Kulis

Yunus Emre Tozal: Chicago’nun kütüphaneleri

ŞahaneBirKitap

Prof. Dr. Yaşar Çoruhlu’nun Türk Sanatında Hayvan Sembolizmi Ötüken Neşriyat tarafından yayımlanan 3. baskısıyla okurlarla buluştu. Bu baskıyı öncekilerinden ayıran en önemli fark, bu kez eserin iki cilt halinde ve genişletilmiş şekliyle yayınlanması. Uzun süre alanındaki tek kaynak olan bu kitap tartışmasız biçimde hâlâ alanındaki en önemli eser olma özelliğini koruyor.

 

Editörden

Nobel en prestijli ödüllerden biri olarak biliniyor. Özellikle “Edebiyat” ödülleri her zaman yeni tartışmalara gebe. Nobel’i alan yazarlar kadar, aday gösterilip alamayan yazarlar da bu tartışmanın konusu. Hakkında bir borsa bile var biliyorsunuz.